SİYASETÇİLER İÇİN ÖZEL EĞİTİM İÇERİĞİSİYASETÇİLER İÇİN ÖZEL EĞİTİM İÇERİĞİ

SİYASET DÜNYASI İÇİN EĞİTİM İÇERİĞİ

Siyaset dünyasına adım atmak, zorlu bir yolculuğa başlamak… İnandığınız değerleri savunabilmek, ülkenize layıkıyla hizmet edebilmek için çok güçlü bir donanıma sahip olmanız gerekir. İyi bir hatip olmak, iyi bir siyasetçi olabilmenin ilk koşuludur. Savunduğunuz fikirleri karşınızdaki insanlara en iyi biçimde aktarabilmek için sözcüklerin büyüsünden yararlanmak kaçınılmazdır. Nefesi kontrol ederek, doğru tonlama ve vurgularla, anlatmak istediğiniz her şeyi karşı tarafın en iyi anlayabileceği şekilde aktarabilmek için hitabetin gücünden yararlanmak şart. Diksiyon ve hitabet eğitimi ile, kitleleri etkileyebilecek karizmaya ulaşmak çok daha kolay.

 

İyi bir siyasetçi kuşkusuz iyi bir iletişimcidir. İletişimde sözel olmayan kanal, yani beden dilimiz en az sözcükler kadar önemlidir. Sözcüklerin sustuğu anlarda bile konuşmaya devam eden beden dilini doğru yorumlayabilmek, iyi bir lider olmanız için size yardımcı olur. Güçlü bir beden dili, güçlü bir lider demektir.

 

İmaj ise iyi bir siyasetçinin olmazsa olmazıdır. Doğru oluşturulmuş bir imaj, kendinize olan güveninizi arttırırken, karşınızdakilerin size duyduğu saygının artmasını sağlar. Ne olduğunuz ve ne olmak istediğinize dair doğru imgeleri oluşturduktan sonra, uzman ellerin dokunuşuyla kendinizi en iyi ifade etme yolunu bulmuş olursunuz.

 

Protokol siyaset dünyası söz konusu olduğunda, kurallar ve öncelikler bütünü olmaktan çıkıp, bilinmesi mutlaka şart olan bir yaşam tarzı haline dönüşür. Küçük yanlışların büyük kayıplara dönüşebildiği bir alandır protokol. Yüzde doksan dokuz başarının başarısızlık kabul edildiği ender alanlardan biridir. Bu yüzdendir ki; protokol kurallarını bilen ve doğru olarak uygulayan politikacılar seçkin bir yere sahip olurlar siyaset dünyasında.

 

Bu eğitim; hitabet, beden dili ve protokolün gücünden yararlanarak, imajını doğru oluşturup, kendini en iyi şekilde ortaya koymanın yollarını içeriğinde barındıran, politikacılara özel çalışma metinleriyle pekiştirilen bir eğitimdir.Detaylı bilgi edinmek için, lütfen iletişim bölümündeki formu doldurunuz.

 
Diğer Duyurular


SİYASETÇİLER İÇİN ÖZEL EĞİTİM İÇERİĞİ

SİYASETÇİLER İÇİN ÖZEL EĞİTİM İÇERİĞİ Siyasetin her kademesinde görev alan siyasetçilere özel hazırlanmış; diksiyon,beden dili, imaj, protokol kurallarını içeren eğitim ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


TÜRKÇE YAPAY SES PROJESİ

TÜRKÇE YAPAY SES PROJESİ SVOX firması "Türkçe Yapay Ses Projesi" için kadın ses olarak Funda Bilgili'yi seçti. Android telefonlarda kullanılan Türkçe ses Leyla'nın seslendirmeleri Funda BİLGİLİ tarafından yapılmıştır. Uygulama linki için lütfen tıklayınız.


TANER ÖZDEŞ AKADEMİ

TANER ÖZDEŞ AKADEMİ Funda BİLGİLİ; diksiyon, beden dili ve protokol konularında verdiği eğitimler ile Taner Özdeş Akademi eğitmen kadrosunda.


YUPPİ SESLENDİRME VE PRODÜKSİYON

Funda BİLGİLİ, Yuppi Seslendirme ve Prodüksiyon seslendirme kadrosunda seslendirme çalışmalarına devam ediyor. Demolar ve iletişim için lütfen tıklayınız.


ŞİİR SESLENDİRMELERİ

ŞİİR SESLENDİRMELERİ Funda BİLGİLİ'nin sesinden şiir dinlemek isterseniz, youtube kanalını kullanabilirsiniz.Tüm duyurular için tıklayınız


E-Posta Listesi


Yeni duyurulardan, eğitimlerden, çalışmalardan ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.


Ad Soyad  
e-posta